Продавець "ТумбаЛюкс" - Магазин Брендових Іграшок розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
703 відгуків
МИ ПРАЦЮЄМО! Відправки робимо протягом 24H
Інтернет-магазин брендових іграшок "ТУМБАЛЮКС"
+380 (97) 962-07-47
Kievstar

Іграшки для малюків Fisher Price. Історія виникнення бренду.

Іграшки для малюків Fisher Price. Історія виникнення бренду.

 

 

FISHER-PRICE ™ ― улюблені іграшки малюків і надійний бренд, якому вже понад 80 років довіряє більшість батьків з різних країн світу. Постійне підвищення стандартів якості і впровадження новітніх технологій у виробництві товарів для дітей є пріоритетом компанії. Іграшки Fisher-Price ™ цікаві, оригінальні, міцні і надійні у тривалому використанні, а їх розвиваючі функції підтверджені практикою.


ІСТОРІЯ:
1930 ― підстава іграшкової компанії Ірвінгом Прайсом і Германом Фішером.
1961р. ― Відкриття «Ігровий лабораторії» ― першого центру по дослідженню іграшок, де діти й батьки допомагають створювати і вдосконалювати.
1993р. ― Компанія Fisher-Price ™ приєдналася до компанії Mattel.
2002р. ― Поява Fisher-Price ™ на ринку України.
2008 ― перші україномовні іграшки.
2011р. ― 9 україномовних іграшок, 13 російськомовних іграшок, 3 нових двомовні іграшки!

 

2012 ― «Мій перший м'яч» українською і російською мовами до «Євро-2012».


Спочатку компанія виробляла іграшки цілком з дерева, з металевими деталями, вони покривалися нетоксичними літографіями і полірувалися, але на початку 1950-х рр .., пережив Велику Економічну Депресію, компанія здійснила перехід на новий виробничий матеріал ― пластмасу.

Використання пластику дозволило дизайнерам зробити іграшки більш живими і довговічними. Так, незабаром, в асортименті компанії було вже 39 найменувань, велика частина яких виготовлена з використанням барвистою міцної пластмаси.


ЦІКАВІ ФАКТИ:
• Компанія Fisher-Price ™ створила близько 5000 різних видів іграшок для дітей від народження до 5 років.
• В 1950 компанія Fisher-Price ™ однією з перших почала використовувати пластик для виробництва іграшок, і на сьогодні застосовує спеціальний зміцнений пластик, який гарантує цілісність іграшки при багаторазовому падінні.


40000000 пірамідок Fisher-Price ™ було продано з моменту їх появи у 1960
• Більше 1500 батьків і 3500 дітей щорічно беруть участь у роботі «Ігровий лабораторії» Fisher-Price ™.
• Більш 50 000 дітей отримали статус «Офіційний тестувальник іграшки» з моменту відкриття «Ігровий лабораторії» Fisher-Price ™.


• За стандартами якості «Ігровий Лабораторії» Fisher-Price ™, такі механізми іграшок, як кнопки, пищалки, перемикачі і т. д., повинні витримувати не менше 1000 спрацьовувань від моторизованих пальців, а колеса мають добре їздити після безперервного кочення до 24 годин в спеціальному конвеєрі .

РОЗВИВАЮЧІ ФУНКЦІЇ ІГРАШОК підтверджена практикою:

  

• Створення іграшок в «ігровий лабораторії», яка є відомим науковим інститутом і встановлює стандарти якості не тільки у виробництві продукції Fisher-Price ™, але і у всій іграшкової промисловості США.
• Участь дітей і батьків у розробці іграшок, що дозволяє виробникам Fisher-Price ™ враховувати, що саме подобається і є найважливішим для малюків і їх батьків.


1,5 року (!) На виробництво іграшки, складається з наступних етапів:
1. Розробка прототипу іграшки.
2. Тестування іграшки-прототипу дітьми безпосередньо у грі в «ігровий лабораторії» і в домашніх умовах разом з батьками.
3. Аналіз результатів тестування, перевірка розвиваючих функцій і фізичних властивостей: ваги, форми, допустимого діапазону звуку, співвідношення кольорів, зручного розміщення кнопок і інших елементів на іграшці.
4. Вдосконалення іграшки-прототипу, затвердження фінального зразка і початок масового виробництва іграшки.


Контроль якості ІГРАШОК FISHER-PRICE ™:


• В «Ігровий лабораторії» проводять 15 тестів на якість матеріалів, з яких виготовляють іграшки, і на фізичні властивості іграшок-прототипів. Тести «Ігровий лабораторії» визнані однією з найбільш суворих процедур тестування в іграшкової промисловості США. Іграшки кидають з висоти, яка відповідає зросту дитини в відповідному віці, на спеціальних установках крутять, стискають, розтягують і перевіряють в інших діях, які дитина може здійснювати, граючи з іграшкою.


• Виготовлення іграшок з високоякісної первинної сировини, що робить іграшки Fisher-Price ™ дуже міцними, безпечними і придатними для використання не одним поколінням дітей.


• Органи Міністерства охорони здоров'я України здійснюють перевірку іграшок на дотримання медичних критеріїв безпеки та за її результатами видають висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Державна санепідемслужба протягом усього періоду ввезення продукції Fisher-Price ™ на територію України постійно підтверджувала якість і споживчі властивості цієї продукції. Також іграшки Fisher-Price ™ сертифікують відповідно до державної системи сертифікації «УкрСЕПРО», яка здійснює перевірку процесу виробництва іграшок на заводах Fisher-Price ™ в різних країнах, так і сертифікацію кожного виду ввезених на територію України іграшок. Зразки нових іграшок перевіряють на якість тканин, фарб, пластика. На кожну товарну позицію видають Декларацію відповідності вимогам Технічного регламенту безпеки EN 71, затвердженого в ЄС.

 

Мовної адаптації ІГРАШОК:


Процес адаптації україномовних іграшок триває близько року. До роботи залучають професіоналів з різних областей. Грунтовно переводять і тестують текст: слова, вірші, пісні, проводять серйозний відбір голосів акторів і співаків для озвучування іграшок. Застосовують максимум можливостей, щоб створити кращий переклад для сприйняття дітьми.

 
Іграшки Fisher-Price ™ групують за віком:
― 0-6 місяців
― 6-36 місяців
― 12-36 місяців
― 2-3 роки

 

 

 

BABY GEAR (Бебі Геар) ― серія дитячих крісел і гойдалок. Більшість крісел мають знімну панель з іграшками, ремені для фіксації дитини і текстильний чохол, який можна знімати і прати в пральній машині, а також масажний режим для релаксації малюка.


Виділяють 2 види крісел Baby Gear:

  • крісла, балансуючих ― заспокоюють дитину з допомогою режиму вібрації і можливістю хитання дитини вгору-вниз;
  • крісла-гойдалки ― заспокоюють дитину за допомогою гойдання взад-вперед на різних швидкостях.

 

    NEWBORN (Ньюборн):

серія іграшок для немовлят, до якої належать:

• базові брязкальця,
• брязкальця-прорізувачі,
• прорізувачі-охолоджувачі зі спеціальним гелем або дистильованою водою всередині;

 

  • мобіле (рухливі панелі з іграшками, світловими ефектами і музикою):

• для дитячих ліжечок: з дистанційним пультом управління і механічні,
• для дитячих колясок;

 

• без дуг,
• з дугами.


Килимки виготовляються з міцного, щільного матеріалу різної текстури. Вони повністю прошиті по периметру, мають подвійне дно і м'які бортики. На килимках є кілька брязкалець, що знімаються і інші ігрові елементи.


BRILLIANT BASICS (Діамант Бейсикс):


серія класичних іграшок для розвитку базових навичок дитини: дрібної моторики, зору, слуху, тактильних відчуттів. Основне завдання класичних іграшок ― закріпити у дитини базові навички та підготувати до гри з багатофункціональними іграшками. У серію іграшок Brilliant Basics належать пірамідки, базові сортери, кубики, ліхтарики, машинки тощо.


Особливості іграшок:


Яскраві кольори для розвитку зорового сприйняття.
Різна текстура поверхні для розвитку тактильних відчуттів.
Рухомі елементи, що сприяють розвитку дрібної моторики.

• Короткі мелодії / музичні ефекти розвивають слух дитини та відповідають віковим особливостям слухового апарату.

 

Іграшки серії Brilliant Basics:


• концентрують увагу дитини і формують розуміння простих одно крокових причинно-наслідкових зв'язків: натиснув на кнопку ― почув музику; формочка проходить крізь відповідний отвір, послідовність кілець тощо;


• закладають основу для оволодіння дитиною надалі більш складних іграшок;


зручні у догляді, легко миються.

 

 

LAUGH & LEARN (лаф енд Лерн):


серія інтерактивних та багатофункціональних іграшок, призначених для подальшого розвитку базових навичок дитини (дрібної і великої моторики, зору, слуху, тактильних відчуттів), а також соціальні навички: мови, логіки, розуміння причинно-наслідкового зв'язку, емоційного сприйняття, досягнення цілей тощо .

 

ну дію малюка, привертання уваги й заохочування малюка до подальшої гри.

 

Особливості іграшок:


Інтерактивність іграшок, тобто їх реакція на кожну дію малюка, залучення уваги і заохочення дитини до подальшої гри.


• Спеціальні режими гри призначені для вивчення алфавіту, квітів, цифр, форм, перших слів, віршів, привітань.


• Унікальні конструкції іграшок, світлові і музичні ефекти сприяють розвитку у дитини уяви, логіки і розуміння причинно-наслідкових зв'язків.


• Веселі пісеньки, фрази, мелодії стимулюють розвиток мови і слуху.


Розрізняють:
одномовних (озвучені українською або російською мовою)
двомовні іграшки (озвучені на двох мовах: англійською та російською або англійською та українською). Зазвичай двомовні іграшки мають окремий режим «Навчання на двох мовах».

 
 
 

 

GO BABY GO (Гоу бебі гоу):
серія дитячих ходунків, стійок і інших іграшок для стимулювання фізичного розвитку дитини. Іграшки дуже стійкі, для них характерно наявність зручних для дитини опуклих власників, ручок, фіксаторів з поверхнею різної текстури для закріплення навичок підйому, стояння, повзання і ходьби.

 

  STACK'N SURPRISE BLOCKS (Стек н сепрайз Блоксом):
серія кубиків-конструкторів і наборів для гри з ними. Кубики мають рухомий елемент ― це голова веселого чоловічка, яка з'являється або зникає в залежності від варіантів гри з кубиками. Чоловічок показується, коли один кубик стає на інший або на підставу, і зникає, якщо кубик зняти.


Яскраві кольори кубиків стимулюють візуальне сприйняття дітей. Конструкції у вигляді пірамідок розвивають координацію рухів і зору, формується розуміння «більше-менше». Ладу пірамідки, малюк вчиться досягати мети. Наявність різної текстури поверхонь розвиває тактильні відчуття дитини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner